myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X

Educatoare înregistrată când teroriza copiii: „Dă chiloții jos mai repede!”

• Apreciez !Nu-mi place !-1
Poze
Video
  • Poze
  • Video

Lucrez...

Lucrez...

Intrigați și îngrijorați de faptul că băiețelul lor își schimbase în rău comportamentul, fiind mereu speriat și rugându-i să nu-l mai ducă la grădiniță, părinții i-au pus în gentuță un reportofon setat pe activare vocală, iar ce au descoperit când copilul s-a întors acasă i-a șocat.

Educatoarea – de la o grădiniță din Capitală – a fost înregistrată când îi teroriza pe unii dintre copiii care-i fuseseră dați în grijă. „Mă, și animalul dacă îi spui… Uite-l, măi, cum stă acolo! Dă jos pantalonii mai repede, că mi-ai distrus sănătatea! Dă pantalonii jos, că vine doamna directoare și nu te mai primește. Dă chiloții jos mai repede! Pune mâna! Dă-i jos! Chiloții, dă-i jos de pe tine!”, se poate auzi pe înregistrare, ca și înjurături adresate copiilor.

Părinții afirmă că vor depune plângere în acest caz.   

Adaugă comentariu

ATENŢIE
Dacă te înregistrezi pe mytex.ro, comentariile tale vor fi publicate automat și chiar poți scrie propriile articole!
Sau folosește o adresă de mail validă pentru publicare automată după 3 comentarii aprobate.

Meteo

First Phone - Servicii curatenie

Poza zilei

Video-ul zilei

Citește ziarul

Radio TexFm

Symmetrica Angajeaza

Curs BNR

Vi, 24 Mar 2017
Euro   Euro   EUR   4.5552   Scădere
Dolarul american   Dolarul american   USD   4.2149   Scădere
Lira sterlină   Lira sterlină   GBP   5.2643   Scădere
Francul elveţian   Francul elveţian   CHF   4.2530   Scădere
Leul moldovenesc   Leul moldovenesc   MDL   0.2162   Creștere
Dolarul canadian   Dolarul canadian   CAD   3.1536   Scădere
Leva bulgărească   Leva bulgărească   BGN   2.3290   Scădere
Forinţi maghiari   Forinţi maghiari   HUF   147.1900   Scădere
Facebook MyTex.Ro
Prems T.P.

Credeţi că Guvernul Grindeanu se va încadra într-un deficit de 3% din PIB în acest an?

Cele mai comentate

Noutăți

Abonează-te la newsletter