myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

ACS SR BRAȘOV. Prezentarea lotului va avea loc...

  • Apreciez !Nu-mi place !+1
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

Conducerea grupării ACS SR Municipal Brașov a anunțat că prezentarea lotului de fotbaliști „galben-negri” va avea loc joi, 22 august, de la ora 19.00, la Aftăr Garden (Alecu Russo nr. 2).

Imobiliare.ro

Intrarea este liberă, fanii putându-se fotografia cu jucătorii și antrenorii, va exista și o sesiune de autografe, fiind organizat și un concurs de fotbal freestyle.

Acolo va exista şi un stand de unde suporterii îşi pot procura abonamente pentru sezonul 2019-2020, precum şi materiale promoţionale cu însemnele echipei (eşarfe, căni şi fanioane).

ACS SR Municipal Brașov va susține primul meci din noul sezon al Ligii 3 - Seria 3, cu Progresul Spartac București, în data de 24 august, de la ora 18.00, pe Stadionul „Tineretului”.

Foto: Arhivă

 


Loading...

loading...

Comentarii  

Mama lui Ionelul
+4 #1 Mama lui Ionelul 20-08-2019 18:03
Mai copii, terminati mai cu veselia asta ca mi-ati imbolnavit feciorul cu nervii..
Citat | Raportează către un administrator
jonelul
0 #2 jonelul 21-08-2019 08:00
Am sa fiu acolo, si poate vom putea sa avem un dialog civilizat !
Citat | Raportează către un administrator
alin.iulian
-1 #3 alin.iulian 21-08-2019 08:26
Clasic,unde pot niste alcoolici sa tina prezentarea?int r-un bar,credeti ca cineva cu un copil poate sa vina?nu ma iditio clonati!
Citat | Raportează către un administrator
Andrei Andrei
0 #4 Andrei Andrei 21-08-2019 12:01
Bai jonel monstra de ura si prostie, cum poate avea cineva cu tine o discutie civilizata,cand tu de un an jignesti si faci i toate felurile echipa si suporterii ei? Stai dracu acasa si i ati pastilele de prostie crasa!
Citat | Raportează către un administrator
Andrei Andrei
0 #5 Andrei Andrei 21-08-2019 12:05
Alin alta monstra de facatura si prostie crasa (iulian andrei) dute ma la prezentare de moda ,piza ce esti. Cat de curand faci icter negru de ura, prostie si ciuda !
Citat | Raportează către un administrator
Alex danciu
0 #6 Alex danciu 21-08-2019 16:23
1.invata dracu sa scrii
2.nu jignesc,asta e adevarul.betivi si drogati.asta inseamna sr,de aia nici nu vin sponsorii la echipa.amatorism.

vedem noi cand se vinde brandul FC Brasov cum o sa va mai numiti. si cum din 2017 aveti istorie din 36.abia astept sa vad cum sunteti dati in judecata si va desfiintati.
Citez pe Andrei Andrei:
Alin alta monstra de facatura si prostie crasa (iulian andrei) dute ma la prezentare de moda ,piza ce esti. Cat de curand faci icter negru de ura, prostie si ciuda !
Citat | Raportează către un administrator
Fratele lui mutu
-1 #7 Fratele lui mutu 21-08-2019 22:30
Ooooo ai aprut si tu bestie. Adevarul ca sunt multe echipe iubite in brasov si sta sponsorii la rad. Mars dracu de bestie imputita de Buzau
Citat | Raportează către un administrator
Alex danciu
0 #8 Alex danciu 22-08-2019 09:25
Citez pe Fratele lui mutu:
Ooooo ai aprut si tu bestie. Adevarul ca sunt multe echipe iubite in brasov si sta sponsorii la rad. Mars dracu de bestie imputita de Buzau

tampitule,ce treaba are ca eu vin de la buzau?
dupa cum se pare,150 de spectatori la un meci,in brasov steagu nu mai conteaza.si aici vorbesc serios si nu la gluma sau bascalie.
Citat | Raportează către un administrator
Fratele lui mutu
-1 #9 Fratele lui mutu 22-08-2019 12:31
Au fost minim 600 la meciurile oficiale, dar la cata ura ai in tine nu mai judeci. Este alta echipa in brasov si vin mai multi spectatori?
Citat | Raportează către un administrator
Alex danciu
0 #10 Alex danciu 22-08-2019 13:41
Citez pe Fratele lui mutu:
Au fost minim 600 la meciurile oficiale, dar la cata ura ai in tine nu mai judeci. Este alta echipa in brasov si vin mai multi spectatori?

iara mintiti si exagerati?poza de la stire este de la un meci oficial?
noul slogan pentru clona steagu, "oamenii invizibili ne sustin!" voi si psd,pe aia ii voteaza mortii si pe voi oamenii invizibili.

la ultimele 2meciuri oficiale la care am fost,i-am numarat si pecei de la oficiala,210 spec.
cand bei mult,vezi 600!
Citat | Raportează către un administrator