myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

BRAȘOV. Ce va face George Scripcaru după ce va fi înlocuit de Allen Coliban?!...

  • Apreciez !Nu-mi place !-5
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

La o întâlnire avută astăzi cu reprezentanții mass-media din Brașov, (încă) primarul George Scripcaru a mărturisit, printre altele, că nu va candida la alegerile parlamentare din 6 decembrie pentru a fi deputat sau senator. El va rămâne consilier local din partea PNL.

Se știe, în urma alegerilor locale din 27 septembrie, George Scripcaru a pierdut „bătălia” cu Allen Coliban pentru postul de primar al Brașovului, reprezentantul USR PLUS urmând a fi „înscăunat” săptămâna viitoare. 

 


Loading...

loading...

Comentarii  

George G
+9 #1 George G 09-10-2020 14:22
As prefera sa mearga la puscarie dupa ce-l inlocuieste Coliban.
Citat | Raportează către un administrator
calin
+7 #2 calin 09-10-2020 15:01
sa faca ceea ce facea inainte sa ajunga primar! ce facea pe la hidro, de ex!
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+8 #3 Barbu Gh. 09-10-2020 16:21
VA MERGE LA PUȘCĂRIE. Coleg cu Draknea dar pentru vreo 30-40 de ani, cel puțin!
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+6 #4 Barbu Gh. 09-10-2020 16:22
Citez pe calin:
sa faca ceea ce facea inainte sa ajunga primar! ce facea pe la hidro, de ex!



ÎNTÂI PUȘCĂRIE. Măcar vreo 20-30 de ani.
Citat | Raportează către un administrator
Bartolomeu
+1 #5 Bartolomeu 09-10-2020 16:34
George Scripcaru va rămâne consilier local din partea PNL si va continua sa intermedieze "cotizantii" in vedrea obtinerii (prin "licitatii bine organizate") contracte cu Primaria Brasov!Asta stie, asta face! Nimic nou in "minunata" Țara Bârsei! Bartolomeu
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+6 #6 Barbu Gh. 09-10-2020 18:40
Citez pe Bartolomeu:
George Scripcaru va rămâne consilier local din partea PNL si va continua sa intermedieze "cotizantii" in vedrea obtinerii (prin "licitatii bine organizate") contracte cu Primaria Brasov!Asta stie, asta face! Nimic nou in "minunata" Țara Bârsei! Bartolomeu


De ce? Să nu rămână. Să meargă unde-i este locul: la pușcărie. „Intermedieri” și „licitații” poate face orice prăpădit. Nu-i nevoie de pricepere ci să aibe în sînge „gena” de hoț.
Dacă ăsta nu va înfunda pușcăria înseamnă că judecătorii sunt mai corupți și mai hoți ca el.
Citat | Raportează către un administrator
Ioana f Ispas
0 #7 Ioana f Ispas 10-10-2020 08:47
Propun sa petreaca mai mult timp in familie , de ex. cu fiica lui ,Andreea si cu dl.Sergiu Voicu, ginerele sau, reporter si realizator de emisiuni la DIGI 24.De fapt ei doi , fiica si ginerele vor mosteni tot ce are , deci ar tb sa i aduceti in prim plan,(nu prea s-au facut stiri despre dansii,e una singura cu nunta! )au asigurat un viitor indestulat!

https://newsbv.ro/2018/08/16/mare-nunta-mare-brasov-cine-sunt-mirii/
Citat | Raportează către un administrator
Pristanda ot Brașov
+5 #8 Pristanda ot Brașov 10-10-2020 08:53
La bulău pe repede , la Codlea , musiu scripcă ,că-i mai aproape .
Citat | Raportează către un administrator
DIMULESCU TUDOR
0 #9 DIMULESCU TUDOR 29-11-2020 17:20
DOMNUL SCRIPCARU A FOST SI ESTE SI VA FI CU MINTEA BRICI,. NEPUTINCIOSII SA TACA,
Citat | Raportează către un administrator