myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

Guvern USR?!...

  • Apreciez !Nu-mi place !-8
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

Vicepreşedintele USR, deputatul Dan Barna, a declarat că formațiunea sa va propune un Guvern propriu în cazul în care, la întâlnirea de astăzi a preşedinţilor partidelor care au fost în coaliţie, nu se conturează negocieri pentru o colaborare cu PNL şi UDMR.

„Depinde ce se va întâmpla în dialogul preşedinţilor PNL și UDMR, dacă se deschid negocierile, pe bune ca să spun, probabil la începutul săptămânii viitoare, s-ar putea luni, marţi, să avem o concluzie. Dacă miercuri se spune doar nu discutăm, nu vrem să avem nici un fel de dialog, lucrurile s-ar putea să se rezolve chiar mai repede", a declarat Dan Barna, la TVR.

Întrebat dacă USR va trece la elaborarea unui Cabinet propriu, Dan Barna a răspuns: „Categoric, care s-ar putea să fie pe vineri sau, cel mai târziu, luni”.

În cazul unui Guvern USR, Allen Coliban (foto - și el vicepreședinte al USR), actualul primar al Brașovului, ar fi în cărți pentru postul de ministru al Mediului.

 


Loading...

loading...

Comentarii  

Dan, dac liber verde
-3 #1 Dan, dac liber verde 13-10-2021 09:33
Ce fantezii au și usereii, zici că-s noii oesedei-penelei ! Păi nea coliBAN a reușit să nu facă nimic bun în municipiul în care nu locuiește și o să facă ceva la un minister responsabil de toată țara? Apropo, e interesant că canalia (cacofinie intenționată, ca să atragă pe travestitul barbugh-covaciu a) barbughcovaci stă, în continuare, liniștit pe banii noștri pe postul ăla călduț de la stat. Măcar e vaccinat, pentru asta îl felicit!
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
0 #2 Barbu Gh. 13-10-2021 10:00
Dan, dakopat căcăniu, te-au dat afară ăia de la g4Media. Nu mai infuleci material de vidanjă pe acolo, scatofagule?
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-8 #3 Willy 13-10-2021 10:56
Citez pe Barbu Gh.:
Dan, dakopat căcăniu, te-au dat afară ăia de la g4Media. Nu mai infuleci material de vidanjă pe acolo, scatofagule?

Ce iti mai place copy-paste!
Citat | Raportează către un administrator
Dan, dac liber verde
-7 #4 Dan, dac liber verde 13-10-2021 11:38
Citez pe Barbu Gh.:
Dan, d

Bravo barbugh, ai dovedit că ești scatofag. Cum am.pus cacofonia, cum ai apărut! Îți priesc bucile stăpânului! Poftă mare!
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+1 #5 Barbu Gh. 13-10-2021 11:42
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
Dan, dakopat căcăniu, te-au dat afară ăia de la g4Media. Nu mai infuleci material de vidanjă pe acolo, scatofagule?

Ce iti mai place copy-paste!


Uite aici „copy-paste”: „Te trezesti a doua zi din betie si te gandesti cu groaza ce ai pescuit aseara: el sau ea” și „Eu in carciuma m-am nascut, in carciuma vreau sa mor”. La orele 01:05:06 09:10:2021, BZB și 23:21 27-09-2021 în MyTex.
ASTA DECLARAI TU LUNA TRECUTĂ ȘI ACUM CÂTEVA ZILE ÎN PRESA BRAȘOVEANĂ.
Când te trezești din beție bagă niște propagandă waxeristă. Zi cu Mengele cu fustă, „profesionista” moldovan, cu botnițele, cu spălatul pe mâini, cu „distanțarea socială”.... Așa cum waxereai ieri la concurență.
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-2 #6 Willy 13-10-2021 12:21
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
Dan, dakopat căcăniu, te-au dat afară ăia de la g4Media. Nu mai infuleci material de vidanjă pe acolo, scatofagule?

Ce iti mai place copy-paste!


Uite aici „copy-paste”: „Te trezesti a doua zi din betie si te gandesti cu groaza ce ai pescuit aseara: el sau ea” și „Eu in carciuma m-am nascut, in carciuma vreau sa mor”. La orele 01:05:06 09:10:2021, BZB și 23:21 27-09-2021 în MyTex.
ASTA DECLARAI TU LUNA TRECUTĂ ȘI ACUM CÂTEVA ZILE ÎN PRESA BRAȘOVEANĂ.
Când te trezești din beție bagă niște propagandă waxeristă. Zi cu Mengele cu fustă, „profesionista” moldovan, cu botnițele, cu spălatul pe mâini, cu „distanțarea socială”.... Așa cum waxereai ieri la concurență.

Multumesc ca imi citesti comentariile. Cu toate ca nu cred ca intelegi ceva, dar ma bucur ca le citesti.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
0 #7 Barbu Gh. 13-10-2021 12:36
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
[quote name="Willy"][quote name="Barbu Gh."]Dan, ....................................................................... ..............................Așa cum waxereai ieri la concurență.

Multumesc ca imi citesti comentariile. Cu toate ca nu cred ca intelegi ceva, dar ma bucur ca le citesti.

Bețivii te înțeleg. Sau waxerii.... Aveți „limbajul” vostru special.
Citat | Raportează către un administrator
Dan, dac liber verde
-1 #8 Dan, dac liber verde 13-10-2021 14:30
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
[quote name="Willy"][quote name="Barbu Gh."]Dan, ....................................................................... ..............................Așa cum waxereai ieri la concurență.

Multumesc ca imi citesti comentariile. Cu toate ca nu cred ca intelegi ceva, dar ma bucur ca le citesti.

Bețivii te înțeleg. Sau waxerii.... Aveți „limbajul” vostru special.

barbugh travestit, nu mai.păcălești pe.nimeni. Știm că ești scatifag (ai demonstrat-o și azi), știm că ești parazit bugetar și mai știm și că te-ai vaccinat peste rând! Așa că gurița mică și keep kissing buci!
Citat | Raportează către un administrator
Willy
0 #9 Willy 13-10-2021 22:06
Citez pe Dan, dac liber verde:
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe Willy:
Citez pe Barbu Gh.:
[quote name="Willy"][quote name="Barbu Gh."]Dan, ....................................................................... ..............................Așa cum waxereai ieri la concurență.