myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X

Andre Rieu, concertul numărul 6 în România

• Apreciez !Nu-mi place !0

Poze
Video
  • Poze
  • Video

Lucrez...

Lucrez...

André Rieu va susţine până la urmă (cel puțin) șase concerte în România. Anunţul celui din urmă spectacol, care va avea loc în 7 iunie, a fost făcut astăzi pe pagina de Facebook și pe site-ul artistului, după ce biletele la primele trei s-au vândut în timp record, iar cererile au continuat să curgă, până la finalul anului fiind deja cinci reprezentații: „We are very pleased to announce that an additional concert has been scheduled, due to popular demand. The extra concert will take place on Sunday, June 7 on the Piata Constitutiei (Suntem foarte încântați să vă anunțăm că a fost programat încă un concert, datorită cererii publicului. Concertul suplimentar va avea loc sâmbătă, 7 iunie, în Piața Constituției)”, spun reprezentanții artistului. Iniţial era programat un concert, în 13 iunie, tot în Piaţa Constituţiei din Capitală. După ce biletele s-au epuizat în trei ore, artistul a anunţat altul în 12 iunie, iar situația s-a repetat, astfel că s-a ajuns la al treilea, în 14 iunie, iar de acolo s-a ajuns acum la programarea celui de-al șaselea, în 7 iunie. Astfel, concertele vor avea loc în zilele de 6, 7, 11, 12, 13 și 14 iunie. Există opt categorii de bilete, de la 172,8 lei - categoria VII până la 864 lei - categoria VIP, care se pot achiziționa online.

Anre Rieu a transmis și un mesaj fanilor din România: „Dragi prieteni, sper ca ați început cu bine noul an! Vă trimit salutări din Berlin, suntem în plin turneu în Germania! În ultimele săptămâni am primit atât de multe mesaje de la oameni minunați. De aceea, mă bucur foarte mult că am reușit să programăm încă un concert!”.

Citiți și:

Andre Rieu: „Concertele din România vor fi unice!”

Loading...

loading...

Adaugă comentariu

ATENŢIE
Dacă te înregistrezi pe mytex.ro, comentariile tale vor fi publicate automat și chiar poți scrie propriile articole!
Sau folosește o adresă de mail validă pentru publicare automată după 3 comentarii aprobate.

USR

Meteo

MyTex - Stiri Online Brasov

Poza zilei

Comprest - Colecteaza Separat!

Citește ziarul

Radio TexFm

Curs BNR

Ma, 24 Noi 2020
Euro   Euro   EUR   4.8703   Scădere
Dolarul american   Dolarul american   USD   4.0980   Scădere
Lira sterlină   Lira sterlină   GBP   5.4738   Scădere
Francul elveţian   Francul elveţian   CHF   4.4902   Scădere
Leul moldovenesc   Leul moldovenesc   MDL   0.2380   Scădere
Dolarul canadian   Dolarul canadian   CAD   3.1440   Creștere
Leva bulgărească   Leva bulgărească   BGN   2.4901   Scădere
Forinţi maghiari   Forinţi maghiari   HUF   134.8700   Scădere
Anunturi MyTEX
Acesta este spatiul pentru reclama ta!

Consideraţi că teste rapide antigen pentru diagnosticul COVID-19 ar trebui vândute în farmacii?

Campanii Publicitare Outdoor

Cele mai citite

Noutăți

Abonează-te la newsletter