myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X

BRAȘOV. Autoturism ANAF implicat într-un accident pe DN 1. Update. IJP: Sunt trei victime

• Apreciez !Nu-mi place !0
Poze
Video
  • Poze
  • Video

Lucrez...

Lucrez...

Cel puțin un autoturism ANAF și o dubă au fost implicate într-un accident rutier, în această după-amiază, pe DN 1, la ieșire din Codlea spre Vlădeni.

Recrutare Autoliv Brasov

Update - Patru autovehicule implicate în accident

„Astăzi, în jurul orei 14.00, a avut loc un accident rutier în următoarele circumstanțe: șoferul unei autoutilitare înmatriculată în județul Argeș, care circula pe DN 1, dinspre Sibiu către Codlea, nu a păstrat distanța regulamentară în mers, iar la km 185+300 m a lovit în spate un autoturism Dacia Logan care era inscripționat cu sigla ANAF. Acesta a fost proiectat într-o dubiță înmatriculată în București, care la rândul ei a lovit un alt autoturism. Sunt trei victime cărora li se acordă îngrijiri medicale la fața locului. Conducătorii auto nu au consumat alcool. Se va întocmi dosar penal pentru vătămare corporală din culpă", a informat subcomisarul Alina Maria Ivan, reprezentant IJP Brașov.

La fața locului intervin, pe lângă polițiști rutieri, echipaje de la Ambulanță și Serviciul Voluntar pentru Situații de Urgență.

Loading...

loading...

Comentarii  

Costea Ion
+3 #1 Costea Ion 23-11-2018 15:38
Nu plânge nimeni de necazul parazitului....
Citat | Raportează către un administrator
Xxx
+4 #2 Xxx 23-11-2018 15:55
Trantori blestemati
ionelule
+3 #3 ionelule 23-11-2018 16:42
Nu e normal si nici logic ca dubita de Bucuresti,care dupa cum se vede in poza circula pe celalalt sens de mers fata de Loganul ANAF, sa fi lovit o alta masina. Toata povestea e cusuta cu papiota alba,si dati-mi voie sa nu cred acest scenariu ! Cred ca atunci cand se fac cercetarile la fata locului se aranjeaza lucrurile in asa fel incat sa iasa "cum trebuie", in functie de statutul celor implicati ! Stiu asta de o groaza de ani,si nu cred ca s-a schimbat ceva de atunci.

Adaugă comentariu

ATENŢIE
Dacă te înregistrezi pe mytex.ro, comentariile tale vor fi publicate automat și chiar poți scrie propriile articole!
Sau folosește o adresă de mail validă pentru publicare automată după 3 comentarii aprobate.

Meteo

Imobiliare.ro

Poza zilei

Video-ul zilei

Delaco

Citește ziarul

Radio TexFm

Anunturi MyTEX
Vrei sa-ti dezvolti afacerea?

Curs BNR

Mie, 20 Mar 2019
Euro   Euro   EUR   4.7607   Creștere
Dolarul american   Dolarul american   USD   4.1939   Creștere
Lira sterlină   Lira sterlină   GBP   5.5509   Scădere
Francul elveţian   Francul elveţian   CHF   4.1976   Creștere
Leul moldovenesc   Leul moldovenesc   MDL   0.2434   Creștere
Dolarul canadian   Dolarul canadian   CAD   3.1438   Scădere
Leva bulgărească   Leva bulgărească   BGN   2.4341   Creștere
Forinţi maghiari   Forinţi maghiari   HUF   152.1800   Creștere
Anunturi MyTEX

Sunteţi de acord cu intenţia Guvernului de a acorda o amnistie fiscală?

Cele mai comentate

Noutăți

Abonează-te la newsletter