myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X

BRAŞOV. Autoturism răsturnat pe Drumul Poienii (FOTO)

• Apreciez !Nu-mi place !0
Poze
Video
  • Poze
  • Video

Lucrez...

Lucrez...

Un autoturism s-a răsturnat, ieri, pe DN 1E - Drumul Poienii, care face legătura între Braşov şi staţiunea Poiana Braşov. În urma evenimentului rutier, mai mulţi participanţi la trafic au oprit, pentru a-l ajuta pe şofer să repună maşina pe roţi. Din fericire, incidentul nu s-ar fi soldat cu victime, potrivit datelor de pe Info Trafic jud. Braşov.

Recrutare Autoliv Brasov

„Astăzi (n.r. ieri) pe drumul spre Poiana Braşov norocul a făcut ca un accident să se soldeze doar cu pagube materiale! De apreciat ceilalţi participanţi la trafic, care nu au trecut impasibili (şi nu s-au rezumat în a face poze) şi au dat o mână de ajutor, a face bine este GRATUIT!! (ps: este captură de pe camera de bord). Adaptați viteza chiar dacă credem că «mie nu mi-se poate întâmpla» sau «maşina are sisteme». CENTURA DE SIGURANŢĂ a făcut ca şoferul să scape doar cu zgârieturi! Nu este o postare pt Info trafic ci pentru a conștientiza că Siguranţa şi viaţa au PRIORITATE!!”, a scris persoana care a postat şi imagini de la locul accidentului, pe grupul de Facebook menţionat.

Loading...

loading...

Comentarii  

Stupid People
+1 #1 Stupid People 10-02-2020 06:55
Nu mai fusese de mult un accident pe Drumul Poienii, de vreo 10 zile...Tot viteza!
Citat | Raportează către un administrator
Mihai3
0 #2 Mihai3 10-02-2020 20:18
Citez pe Stupid People:
Nu mai fusese de mult un accident pe Drumul Poienii, de vreo 10 zile...Tot viteza!

Pai e clar ca viteza neadaptata la conditiile de drum a dus la accident. Noi astia care avem 100.000 kilometrii fara evenimente cum puteam?? trebuie atentie si asta e....chiar se poate conduce si fara accidente....Mi e nu imi vine sa cred cand vad accidente pe drumul de Poiana. De 12 ani urc si cobor cu BICICLETA, cu masina, si chiar cu scuterul pe drumul asta.....mi se pare stupid sa faci accident aici, pe bune acum....
Citat | Raportează către un administrator

Adaugă comentariu

ATENŢIE
Dacă te înregistrezi pe mytex.ro, comentariile tale vor fi publicate automat și chiar poți scrie propriile articole!
Sau folosește o adresă de mail validă pentru publicare automată după 3 comentarii aprobate.

Meteo

Imobiliare.ro

Poza zilei

Insigra Angajeaza

Citește ziarul

Radio TexFm

Anunturi MyTEX
Vrei sa-ti dezvolti afacerea?

Curs BNR

Mie, 26 Feb 2020
Euro   Euro   EUR   4.8074   Scădere
Dolarul american   Dolarul american   USD   4.4186   Scădere
Lira sterlină   Lira sterlină   GBP   5.7166   Scădere
Francul elveţian   Francul elveţian   CHF   4.5312   Scădere
Leul moldovenesc   Leul moldovenesc   MDL   0.2484   Scădere
Dolarul canadian   Dolarul canadian   CAD   3.3222   Scădere
Leva bulgărească   Leva bulgărească   BGN   2.4580   Scădere
Forinţi maghiari   Forinţi maghiari   HUF   141.7100   Scădere
Anunturi MyTEX

Credeţi în eficienţa tratamentului anti contravirus propus de Biserica Ortodoxă Română?

Noutăți

Abonează-te la newsletter