myTex folosește cookie-uri proprii şi ale terţilor. Continuarea navigării implică acceptarea lor. Află mai multe.

X
 
 

BRAȘOV. Marian Godină: „Unii visează sniperi pe blocuri și rapel din elicopter”

  • Apreciez !Nu-mi place !-5
Poze
Video
  • Poze
  • Video
 
 
 
Lucrez...
 

Lucrez...

 
 
 
 
 

După ce poliția efectuează cercetări în cazul tragediei de la Onești pentru a verifica dacă nu cumva au existat pași greșiți și în intervenția autorităților, polițistul Marian Godină a reacționat pe pagina sa de facebook. Acesta face referire la pregătirea precară a oamenilor implicați în operațiune. Cu câteva ore înainte de postarea lui Godină, realizatorul radio și omul de televiziune Lucian Mîndruță se întreba dacă polițiștii ar fi trebuit să-l împuște pe agresor când acesta a apărut pe balcon.

Anul trecut, ca polițist la SAS, am tras în poligon de patru ori. De patru ori într-un an, ați citit bine. Și aș zice că au fost doar trei, dar pentru că nu-mi amintesc exact și nu vreau să mint, zic patru, deși înclin spre trei.

Iar unii visează sniperi pe blocuri și rapel din elicopter...”, a scris Godină pe facebook.

Reamintim că o tragedie a avut loc într-un bloc din Onești, unde un bătrân de 68 de ani a ucis doi muncitori angajați să renoveze fostul apartament al agresorului.

 


Loading...

loading...

Comentarii  

Willy
-4 #1 Willy 03-03-2021 01:07
Doarme latraul? Cum de a ratat articolul? Ham?
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
+5 #2 Barbu Gh. 03-03-2021 05:28
,,Pregătire precară" și ,,subdezvoltare intelectuală", totul completat de venituri și beneficii uriașe, asta-i miliția rrumânistaneză. Totul completat cu pensionarea redușilor la 45 de ani. Ăștia, apeviștii, securiștii, toți niște inutili în societate dar mari consumatori de resurse. Găuri negre la buget.
Și nimeni nu se ia de ei, numărul lor crescând mereu. Ăștia-s mai periculoși decât ,,interlopii".
Citat | Raportează către un administrator
George G
-6 #3 George G 03-03-2021 08:54
Citez pe Willy:
Doarme latraul? Cum de a ratat articolul? Ham?


Ei, uite ca te-a auzit si a aparut. E la "post".
Citat | Raportează către un administrator
Willy
-4 #4 Willy 03-03-2021 10:44
Citez pe George G:
Citez pe Willy:
Doarme latraul? Cum de a ratat articolul? Ham?


Ei, uite ca te-a auzit si a aparut. E la "post".

Adica a iesit din coteț, ai vrut sa zici?
Citat | Raportează către un administrator
George G
-3 #5 George G 03-03-2021 12:03
Dar sa vezi ca a descoperit cum sa isi dea "like" la comentariile proprii, si "dislike" la ale celorlalti. Iti dai seama cat "munceste" acest asistat social... Penibil.
Citat | Raportează către un administrator
Barbu Gh.
-1 #6 Barbu Gh. 03-03-2021 13:09
Citez pe George G:
Dar sa vezi ca a descoperit cum sa isi dea "like" la comentariile proprii, si "dislike" la ale celorlalti. Iti dai seama cat "munceste" acest asistat social... Penibil.


Vierme, asistați sunt ăia care sunt bugetari ca tine. Ăia care trăiesc din bani de la buget!!! Care nu plătesc taxe și impozite. Care nu aduc plusvaloare în societate!
Roagă un prieten să-ți explice.
Citat | Raportează către un administrator
Bartolomeu
0 #7 Bartolomeu 03-03-2021 14:29
Godina cine te-a facut politist? Tata socru sau nasul de la cununie? Un politist trebuie sa fie curajos, sa infrunte criminalii chiar daca nu are nici o "super" arma cu el! Daca nu ai vocatie, antreneaza-te la table cu socrul si cu nasul la gura sobei asa cum fac "politistii" care "lupta" de pe fâss'buci!Barto lomeu
Citat | Raportează către un administrator
Willy
0 #8 Willy 03-03-2021 16:40
Citez pe George G:
Dar sa vezi ca a descoperit cum sa isi dea "like" la comentariile proprii, si "dislike" la ale celorlalti. Iti dai seama cat "munceste" acest asistat social... Penibil.

Asa-i? Si eu am observat, cam cate minusuri erau la mine de exemplu, cam atatea plusuri erau pe la el. Nu ca ma intereseaza pe mine, ca nu sunt genul de om care o sa o arda in like-uri dar mi-a sarit in ochi. Nu mai zic, ca si-a mai luat si alte identitati ale unora de mai comenteaza pe la ziare, nu? Iti dai seama cata munca pe latrau? Mai pazeste si periemtrul mai si latra pe la ziare...
Citat | Raportează către un administrator
Willy
0 #9 Willy 03-03-2021 16:44
Citez pe Barbu Gh.:
Citez pe George G: